Baby Junior

Redaktor naczelny:Dorota Kobierzewska
ISSN:2450-2626
Częstotliwość wydań:kwartalnik
Wydawca:PZWL Wydawnictwo Lekarskie

W bieżącym numerze:

W numerze

·         Przychodzi moment, gdy zależy nam, by nasze dzieci niektóre rzeczy zaczynały wykonywać samodzielnie, żeby miały własne pomysły, rozwijały twórcze myślenie i były zaradne w różnych sytuacjach. Jak najlepiej wspomagać ich rozwój, aby w przyszłości były samodzielnymi, twórczymi dorosłymi?

·         Weganizm a ciąża? Czy to dobry pomysł? Jeśli jesteś weganką i planujesz rodzicielstwo, koniecznie zapoznaj się z artykułem Iwony Kibil „Roślinna dieta dla przyszłej mamy”.

·         Jak wyprzedzić meningokoki? Co polskie mamy wiedzą o szczepieniach? Dlaczego warto nie lekceważyć szczepień przeciwko meningokokom? Praktyczna wiedza w pigułce.

·         Wzmocnij układ immunologiczny swojego malucha i pomóż mu zbudować silną tarczę odpornościową przeciwko infekcjom! Jak? Dowiesz się z naszego artykułu!

·         Od pierwszych chwil życia naszym maluchom towarzyszy… pieluszka. Dla świeżo upieczonych rodziców dobór odpowiedniej pieluszki i nabycie umiejętności jej zmieniania to ważna wiedza. Poznaj praktyczne rozwiązania dla mamy i malucha.

·         czym należy pamiętać planując wakacje, aby były one czasem prawdziwego odpoczynku dla całej rodziny? Ważne, aby upłynęły one zdrowo i bezpiecznie, ale gwarantem udanego urlopu jest jeszcze jedno – maluch nie może się nudzić!

·         Aby lato było bezpieczne, pamiętaj o tym, żeby zabezpieczać skórę malucha przed słońcem. Upalne dni niosą ze sobą ryzyko odwodnienia – rozbawione dzieci nie zawsze „mają czas”, aby napić się wody – to rodzic powinien im o tym przypominać!

·      Z dzieci obdarzonych bogatą wyobraźnią wyrastają kreatywni, mądrzy dorośli. Pamiętaj o tym, że wyobraźnia to skarb i rozwijaj ją u swojego dziecka.

 Regulamin | Informacje prasowe | Polityka prywatności