Baby Junior

Redaktor naczelny:Dorota Kobierzewska
ISSN:2450-2626
Częstotliwość wydań:kwartalnik
Wydawca:Wydawnictwo Lekarskie PZWL

W bieżącym numerze:

W najnowszym numerze…

·         Co sprawia, że uśmiechnięte, rozbawione dziecko zmienia się nagle w nieposkromionego złośnika? To emocje rządzą światem dorosłych i dzieci. Warto zgłębić wiedzę na ich temat! Zapraszamy do lektury tematu numeru „Foch to foch, czyli skąd się biorą małe nerwusy”

·         Ważna rola witaminy D jest często niedoceniana, zwłaszcza przez osoby dorosłe. Tymczasem dla przyszłych mam to jedna z najważniejszych witamin! Jej odpowiednia ilość jest wręcz kluczowa dla zdrowego, prawidłowego rozwoju maluszka.

·         Karmienie wyłącznie piersią przez pierwsze pół roku życia dziecka to idealny plan żywieniowy. Życie pisze jednak swoje scenariusze. Jaki zatem wybrać „plan B”, gdy wskazania medyczne do modyfikacji sposobu karmienia? Dowiedz się więcej o karmieniu mieszanym!

·         Pierwszy spacer? Pierwsza podróż samochodem? Maluch w przestworzach? Dziecko może być wspaniałym towarzyszem podróży i niemal od pierwszych chwil życia dzielić pasje rodziców!

·         Wiosenna odnowa i pielęgnacja dla mamy. Poznaj sprawdzone sposoby i poczuj się piękna na wiosnę!

·         Integracja sensoryczna to bardzo ważny temat. Pamiętaj, że rozwijanie zmysłów, dostarczanie różnorodnych bodźców nie dotyczy tylko dzieci, które wykazują symptomy zaburzeń integracji sensorycznej.

·         Jak skutecznie zainteresować dziecko nauką języka angielskiego? Ciekawe zabawy i inne aktywności, dzięki którym Twój Junior wręcz w magiczny sposób zgłębi tajniki obcego języka.

·         Co zrobić, gdy maluch boi się zasypiać w swoim pokoju, gdy ma problemy ze snem, wybudza się, źle znosi ciemność lub samotność? Koniecznie przeczytaj artykuł „gdy noc jest straszna” i skutecznie wygoń wszystkie potwory spod łóżka Juniora!

·         Czas spędzony przy wspólnym stole to najmilszy aspekt rodzinnego życia. Zaproś Juniora do stołu, żeby jak najwcześniej zaczął oswajać się ze zwyczajami i atmosferą towarzyszącą posiłkowi.

 Regulamin | Informacje prasowe | Polityka prywatności