Poradnik Diabetologiczny

Redaktor naukowy:mgr Alicja Szewczyk
ISSN:2391-9515
Częstotliwość wydań:
Wydawca:Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Kontakt

Redakcja

Dorota Kobierzewska
Redaktor Naczelna Pionu Pielęgniarstwo i Położnictwo
tel. 22 695 44 96
tel. kom. 500 329 998
dorota.kobierzewska@pzwl.pl 

Agnieszka Mączyńska-Dilis
Redaktor prowadząca
tel. 22 695 41 44
tel. kom. 503 504 057
agnieszka.maczynska@pzwl.pl 

Marta Sypuła
Dyrektor ds. Rozwoju Produktu

Dział reklamy

Anna Chreptowicz-Lewandowska
Dyrektor Biura Reklamy
e-mail: anna.chreptowicz@pzwl.pl 

Monika Gramek
tel. 22 695 40 45,
tel. kom. 504 221 444
e-mail: monika.gramek@pzwl.pl 

Anna Kozłowska
tel. 22 695 42 78,
tel. kom. 503 505 481
e-mail: anna.kozlowska@pzwl.pl 

Joanna Traczyk-Kowalska
tel. 22 695 41 61,
tel. kom. 506 104 534
e-mail: joanna.traczyk@pzwl.pl

Katarzyna Sienkiewicz-Witak
tel. 22 695 44 98
tel. kom. 500 120 129
katarzyna.sienkiewicz@pzwl.pl 

Korekta

Barbara Kowalska 

Prenumerata i dystrybucja

Specjalista ds. Prenumerat: Anna Świtalska
tel. kom. 502 796 171
e-mail: prenumeraty@pzwl.pl

tel. 22 695 41 53

 

Wydawca

 

PZWL Wydawnictwo Lekarskie 
ul. Gottlieba Daimlera 2,
02-460 Warszawa
www.pzwl.pl



Regulamin | Informacje prasowe | Polityka prywatności