Rodzice, Ciąża, Niemowlę

Redaktor naczelny:Dorota Kobierzewska
ISSN:1898-6862
Częstotliwość wydań:rocznik
Wydawca:PZWL Wydawnictwo Lekarskie

W bieżącym numerze:

W najnowszym numerze…

W artykule Dieta diecie nierówna podpowiadamy przyszłym mamom, co i ile jeść, by w zbilansowany sposób dostarczyć wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego przebiegu ciąży. Rozwiewamy mity na temat odżywiania w tym szczególnym okresie i wskazujemy, we współpracy z dietetykiem, co jest naprawdę ważne i potrzebne dla zdrowia.

Na pytanie, jaka pielęgnacja jest w tym okresie najlepsza dla skóry i jak dbać o siebie, by uniknąć przebarwień, rozstępów czy innych defektów, odpowiada doświadczona położna w artykule Tajniki pielęgnacji skóry w ciąży.

Tuż po przyjściu dziecka na świat młodych rodziców nurtuje mnóstwo pytań i wątpliwości. Wiele z nich dotyczy karmienia piersią, dlatego też przygotowaliśmy obszerny artykuł, w którym znalazły się praktyczne i sprawdzone porady dotyczące laktacji. Nie mogliśmy też pominąć głośnego ostatnio tematu szczepień ochronnych – polecamy artykuł pt. Szczepienia ochronne – fakty i mity.

Ponadto: pomagamy pielęgnować suchą i atopową skórę, a także podpowiadamy, jak radzić sobie z wiosennym katarem. Przedstawiamy też ważną rolę witaminy D oraz jej wpływ na zdrowie i rozwój dziecka, a także przypominamy, że odporność dzieci warto wspierać przez cały rok!

Na zakończenie zapraszamy do wspólnego śpiewania, z nadzieją, że Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato, zachęci wszystkich rodziców do śpiewania swoim dzieciom.Regulamin | Informacje prasowe | Polityka prywatności