Twój Junior

Redaktor naczelny:Dorota Kobierzewska
ISSN:ISSN 2391-4181
Częstotliwość wydań:kwartalnik
Wydawca:PZWL Wydawnictwo Lekarskie

Twój Junior - O czasopiśmie

Twój Junior - czasopismo, które powstało przy współpracy PZWL Wydawnictwo Lekarskie  i Wydawnictwa Naukowego PWN, to ciekawa, oryginalna propozycja dla rodziców zarówno najmłodszych, jak i starszych dzieci.

Twój Junior powstał z myślą o nowoczesnych, świadomych rodzicach, którzy chcą wiedzieć więcej. Nie boją się pytać i dociekać. Szukają w życiu praktycznej wiedzy, merytorycznych porad oraz konstruktywnych rozwiązań codziennych problemów. Są otwarci na nowe doświadczenia, które pomogą im sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagającego świata oraz dobrze przygotować dziecko do startu w nim.

Dzięki temu, że za Twoim Juniorem stoją dwie najbardziej prestiżowe i sprawdzone marki wydawnicze - Wydawnictwo Naukowe PWN oraz PZWL Wydawnictwo Lekarskie , czytelnicy mogą znaleźć na łamach pisma merytoryczne wskazówki i porady ekspertów PWN oraz PZWL - najbardziej cenionych ekspertów w kraju. Pomagają oni znaleźć odpowiedzi na najistotniejsze kwestie dotyczące zdrowia, edukacji i wychowania. Znajdziemy tu też propozycje konstruktywnych rozwiązań codziennych problemów.

Częstotliwość ukazywania się:

kwartalnik

Wydawca:

PZWL Wydawnictwo Lekarskie

ISSN:

ISSN 2391-4181


Regulamin | Informacje prasowe | Polityka prywatności