Twój Junior

Redaktor naczelny:Dorota Kobierzewska
ISSN:ISSN 2391-4181
Częstotliwość wydań:
Wydawca:Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Kontakt

Redakcja

Dorota Kobierzewska

Redaktor Naczelna

tel. 22 695 44 96

tel. kom. 500 329 998

dorota.kobierzewska@pzwl.pl


Agnieszka Mączyńska-Dilis

Redaktor

tel. 22 695 41 44

tel. kom. 503 504 057

agnieszka.maczynska@pzwl.pl

Marta Sypuła

Dyrektor ds. Rozwoju Produktu

Dział reklamy

Anna Chreptowicz-Lewandowska

Dyrektor Biura reklamy

tel. 508 204 463

e-mail: anna.chreptowicz@pzwl.pl

Monika Gramek

tel. 22 695 40 45,

tel. kom. 504 221 444

e-mail: monika.gramek@pzwl.pl

Anna Kozłowska

tel. 22 695 42 78,

tel. kom. 503 505 481

e-mail: anna.kozlowska@pzwl.pl

Joanna Traczyk-Kowalska

tel. 22 695 41 61,

tel. kom. 506 104 534

e-mail: joanna.traczyk@pzwl.pl

Katarzyna Sienkiewicz-Witak

tel. 22 695 44 98

tel. kom. 500 120 129

katarzyna.sienkiewicz@pzwl.pl

Dystrybucja

Specjalista ds. Prenumerat: Anna Świtalska

tel. 22 695 41 53

tel. kom. 502796171

e-mail: prenumeraty@pzwl.pl

 

Wydawca

Wydawnictwo Lekarskie PZWL 

ul. Gottlieba Daimlera 2,

02-460 Warszawa

www.pzwl.pl


Informacje prasowe | Polityka prywatności | Regulamin