Analiza Przypadków w Pediatrii

Redaktor naczelny:prof. CMKP Teresa Jackowska
ISSN:2391-9507
Częstotliwość wydań:kwartalnik
Wydawca:Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Analiza Przypadków w Pediatrii - O czasopiśmie

Wiemy, jak duża odpowiedzialność spoczywa na Państwa barkach - musicie  radzić sobie z przejętymi i zestresowanymi rodzicami, którzy nie zapamiętują wszystkich wskazówek, po czym dzwonią lub wracają do Państwa z każdą najmniejszą wątpliwością, zabierając kolejny czas.
Temat utrudniają wciąż zmieniające się standardy i rekomendacje, które wymuszają ciągłe poszukiwanie aktualnych informacji. Dodatkowo brakuje na rynku przykładów postępowania w konkretnych przypadkach oraz dostępu do różnych opinii i rekomendacji.

MAMY NA TO SPOSÓB!

Aby mieli Państwo dostęp do najnowszych wytycznych, mogli opierać się na sprawdzonych diagnozach i zalecanych rozwiązaniach oraz zyskali  pewność, że udzielone wskazówki będą prawidłowo stosowane przez rodziców, wspólnie z gronem ekspertów, wybitnych pediatrów oraz specjalistów z innych dziedzin, członków Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i towarzystw specjalistycznych dedykowanych dzieciom, przygotowaliśmy pierwsze na rynku czasopismo złożone z prawdziwych przypadków z polskich gabinetów i szpitali - ANALIZA PRZYPADKÓW W PEDIATRII.

Na łamach pisma znajdują się analizy przypadków medycznych w pielęgniarstwie i położnictwie, wzbogacone o propozycje konkretnych rozwiązań, procedury i opinie ekspertów. Głównym "ogniwem" każdego numeru są plany opieki pielęgnacyjnej z zastosowaniem Międzynarodowej Klasyfikacji Praktyki Pielęgniarskiej (ICNP) zalecanej przez Międzynarodową Radę Pielęgniarstwa (ICN). Nie brakuje też aktualnych informacji z dziedziny prawa, bezpieczeństwa i higieny pracy, dokumentacji medycznej, a także porad psychologicznych i innych ważnych zagadnień. Nad merytoryczną zawartością pisma czuwają eksperci z różnych dziedzin medycyny. 

Rada naukowa »

Rada redakcyjna »


Częstotliwość ukazywania się:

kwartalnik

Wydawca:

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

ISSN:

2391-9507


Informacje prasowe | Polityka prywatności | Regulamin